מי אני ?

שמי לילך ואני אדריכלית (B.arch), בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה באוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות. סיימתי את לימודי בשנת 2004 ולאחריהם עסקתי בעיקר באדריכלות ירוקה, בבניה פרטית ובתכנון אורבני, כשכירה במשרדי אדריכלות שונים. עשיתי את המסלול שהיה מצופה ממני. לימודים, התמחות, הסמכה ורישיון ואז עבודה יומיומית תשע עד חמש. וחשבתי שאלו החיים וזוהי הקריירה שלי. עד שיום אחד, לפני כעשר שנים התחלתי לשאול שאלות: האם זה מה שחשבתי שאהיה? האם אני מסופקת? האם אני אוהבת את מה שבחרתי לעשות? האם זה באמת מתאים לי?

מהרגע שהחלו השאלות, ידעתי שאני לא יכולה להמשיך בדרכי ללא שינוי מהותי.
עזבתי את המשרד בו עבדתי, לקחתי חופשה בת חודשיים להחליט מה הלאה. ואז דברים החלו להתגלגל. מהר מאד התחלתי לעבוד כאדריכלית עצמאית, הקמתי סטודיו לעיצוב, והתחלתי ללמד בסטודיו 6B שם התקדמתי בתפקידים משנה לשנה. בכל פעם שהגעתי לצומת הקפדתי לשאול את השאלות וכן התקדמתי הלאה למה שאני עושה היום.

מה אני עושה היום ?

אני מכהנת כראש המחלקה לעיצוב פנים בסטודיו 6B, מרצה מנחה וכותבת בלוג בנושאי עיצוב, חשיבה יצירתית ופיתוח אסטרטגיה אישית. לאורך השנים צברתי ניסיון עשיר בהוראה, הדרכת קבוצות, וליווי אישי לחשיבה יצירתית. נסיון שנצבר לאורך השנים החל מהשירות הצבאי כמנחה במרכז פיתוח ההדרכה במפח"ש, דרך שנים של בניית קונספטיים עיצוביים והצגתם וכלה בעבודה בעשר השנים האחרונות עם למעלה מ-10,000 סטודנטים בסטודיו אותם ליוויתי בהכנה ללימודי עיצוב המכינה או בעיצוב תהליך שינוי המקצוע במחלקה לעיצוב פנים. מעבר להוראה השוטפת בסטודיו, אני מעבירה אחת לחודש סדנה בת שבעה מפגשים לבניית אסטרטגיה אישית הקמת עסק מיתוגו ושיווקו, בסטודיו 6B , בקתדרה ובמסגרות פרטיות.